fbpx

ABD İkinci El Araba En İyi Web Siteleri 2022

ABD ikinci el araba satın almak büyük bir karardır. Yirmi birinci yüzyılda araba satın alma, araba alımları için bir uygulama kullanma yeteneği ile daha basit hale getirilmiştir. ABD ikinci el araba web sitelerini sizler için makalemizde derledik.

ABD İkinci El Araba En İyi Web Siteleri
ABD İkinci El Araba En İyi Web Siteleri

Otomobiller, kamyonlar, minivanlar ve SUV’lar dahil olmak üzere tüm araçlar çevrimiçi olarak satın alınabilir. Çevrimiçi araba satın alma kolaylığı sayesinde, tüketiciler araştırma yapmak, göz atmak, sorgulamak veya bir sonraki araçlarını finanse etmek için koltuklarının rahatlığını bırakmak zorunda kalmazlar. ABD ikinci el araba almak isteyen göçmenler için en iyi web sitelerini listeledik.

Uygulamalar araba satın alma sürecini daha erişilebilir hale getirirken, ABD ikinci el araba web sitelerinin en iyisi olduğunu bilmek zor olabilir. ABD ikinci el araba sitelerinin bu listesi ile, aradığınız aracı bulacağınızdan ve araba fiyatlarının arabanın değerinin ne olduğunu taklit ettiğinden emin olarak alışveriş yapabilirsiniz.

ABD İkinci El Araba En İyi Web Siteleri

İşte bugün en iyi kullanılmış araba web sitelerinin bir listesi.

ABD İkinci El Araba Sitesi Autotrader.com

Autotrader.com neredeyse internetin kendisinden önce geldiğinden, onlarca yıllık güven üzerine inşa edilmiş uzun süredir devam eden bir üne sahiptir. 1997’den beri bir web sitesi olarak mevcut olan Autotrader, ülke çapında 40.000 bayi ve 250.000 özel satıcıdan çekilen 3 milyondan fazla listeye sahiptir ve araç seçimi muazzamdır. Buna ek olarak, Autotrader web sitesi, aramanızı tam olarak aradığınız araç türüne daraltmanıza yardımcı olabilecek çok çeşitli filtrelere sahiptir.

Buna ek olarak, aramalarınızı kaydedebilir ve hatta Autotrader sitesi aracılığıyla sigorta ve araç kredisi başvurusunda bulunabilirsiniz. Autotrader, alışveriş yapanların araba değerlerini elde etmelerini ve araçlarını satılık olarak tanıtmalarını sağlar. Yeni araba incelemeleri ve bir araba ödemesi ve uygun fiyatlı hesaplayıcı da Autotraders sitesinde yer almaktadır.

Autotrader’a gidin

ABD İkinci El Araba Sitesi Edmunds.com

Edmunds, gazete bayilerinde bulunan karton kapaklı bir kitapçık olarak ortaya çıktı. Ve onlarca yıllık deneyim, firmayı otomotiv endüstrisinde saygın bir isim haline getirmiştir. Bugün, web siteleri aramaları kaydetmenize, sık kullanılanlar oluşturmanıza ve seçimlerinizi filtrelemenize olanak tanır.

ABD İkinci El Araba En İyi Web Siteleri
ABD İkinci El Araba En İyi Web Siteleri

Arama işlevleri diğer sitelerde bulunanlara benzese de, Edmunds genellikle aralarından seçim yapabileceğiniz daha fazla özellik ve seçeneğe sahiptir. Alıcıların daha kapsamlı bir şekilde daraltılmasına ve rafine edilmesine olanak tanıyan özellikler. Edmunds ayrıca, insanları araba satın alma süreci ve araçların kendileri hakkında eğitmeye yardımcı olacak çok sayıda tavsiye ve makaleye sahiptir. Edmunds, gerçek piyasa değerini ve sitelerindeki her kullanılmış ve yeni arabaya sahip olmanın gerçek maliyetini sunar.

Edmunds’a git

ABD İkinci El Araba Sitesi Autotempest.com

Bu listedeki diğer web siteleri gibi, AutoTempest de arama sonuçlarını birden fazla kaynaktan alır. Web siteleri ve uygulamaları, aramaları kaydetmek de dahil olmak üzere diğer sitelere benzer şekilde çalışır. Güncel bir blog, satın alma kılavuzları ve araba incelemeleri de dahil olmak üzere birçok ek yararlı bilgiye sahipler.

Araba aramalarınızı filtreleyebilseniz de, bunu yapma kriterleri diğer sitelerden çok daha sınırlıdır, ancak bazıları bunun kolaylaştırılmış olduğunu düşünebilir. Her iki durumda da, temel bilgiler sağlanır. Seçenekler arasında marka, model, mesafe, fiyat, yıl, kilometre, araç tipi, şanzıman ve özel bir tarafın mı yoksa bayinin mi aracı sattığı yer alır.

Autotempest’e gidin

ABD İkinci El Araba Sitesi KBB.com

Kelley Blue Book sayesinde, “Blue Book price” kelimeleri yaklaşık bir asırdır Amerikan kelime dağarcığının bir parçası olmuştur. KBB web sitesi ve uygulaması bu uzun süredir devam eden isim tanıma konusunda işlem görüyor. Sadece aracınızın piyasa değerinin doğru tahminlerini sağlamakla kalmaz, aynı zamanda sitelerinde kredi puanınızı kontrol etmek ve aylık ödemeleri hesaplamak için araçlar vardır.

ABD İkinci El Araba En İyi Web Siteleri
ABD İkinci El Araba En İyi Web Siteleri

Uzman incelemeleri, ilk on liste ve geri çağırma ilanları bu siteyi otomotiv bilgileri için uzun zamandır favori haline getiriyor. KBB ayrıca motosikletleri, kar motosikletlerini ve jet ski gibi kişisel deniz araçlarını da kapsar. KBB ayrıca, aracın durumunu incelemek için yerel bayileri kullanarak web sitelerinde anında nakit teklifi bölümü sunmaktadır. Ek olarak, KBB web sayfası, tüketicilerin satın alma alanlarına göre belirli bir araç için ne ödemeleri gerektiğini gösteren bir fiyat danışmanı sunmaktadır. Ve bu listedeki diğer siteler gibi, KBB de sahip olma maliyeti bilgileri ve bir araç karşılaştırma aracı sunar.

Kelley Blue Book’a git

ABD İkinci El Araba Sitesi Hemmings.com

Klasik otomobil, kamyon veya motosiklet koleksiyoncuları için burası “kaçırılmaması gereken” bir yer. Araçlara ek olarak, Hemmings garajınızda toz toplayan Dodge Challenger gibi proje arabaları için bulunması zor parçaları bulmanıza yardımcı olur. Gelişmiş arama seçenekleri, araçları veya parçaları marka, model, tür, fiyat aralığı ve kategoriye göre aramanıza olanak tanır.

Hemmings, bir blog oluşturarak ve düzenli olarak bültenler göndererek daha klasik bir otomobil topluluğu hissi sunuyor. Hemmings ayrıca bu niş pazarla ilgili malları da satıyor. Ek olarak, bir e-posta listesi, harika videolar, özel etkinlikler, Android ve iOS için uygulamalardan ve abone olunacak birkaç basılı yayından bahsetmiyorum bile.

Hemmings’e git

ABD İkinci El Araba Sitesi CarsDirect.com

Bu site çevrimiçi araba satın almayı basitleştirmek için çalışıyor ve Autotrader gibi, 1998’den beri faaliyet gösteriyor. CarsDirect, finansman, bölgenizdeki en iyi fırsatları ve yerel bayilerden mevsimsel fırsatlar bulmanıza yardımcı olabilir. Sitedeki arama kriterleri arasında marka, model, mesafe, fiyat, kilometre, yıl, renk, motor ve hatta fotoğraf kullanılabilirliği bulunur.

CarsDirect ayrıca satın alma kılavuzları, sıralamalar ve araç karşılaştırmaları içerir. Benzer siteler gibi, aramalarınızı ve ilgilendiğiniz araçları kaydedebilirsiniz. Web sitesinde ayrıca incelemeler, araba haberleri ve raporları ve takas değerlemesi içeren araçlar dahil olmak üzere eğitim videoları bulunmaktadır.

CarsDirect’e gidin

ABD İkinci El Araba Sitesi Craigslist.org

Öncelikle sınıflandırılmış bir site olan Craigslist, rakipler tarafından sunulan pek çok süslü grafik veya seçeneğe sahip değildir. Yine de, sitenin seçimi oldukça geniştir ve yayınlar genellikle fotoğraf içerir. Süper anlayışlı olmanız ve bu rotaya gidiyorsanız otomatik kontrolleri kullanmanız gerekecek, çünkü site dolandırıcılarla dolu. Yine de, değerli bir anlaşma müzakere etmek mümkündür.

Craigslist’teki arama filtreleri arasında mesafe, fiyat, marka ve model, yıl, kilometre, durum, silindir sayısı, aktarma organları ve yakıt tipi, renk, boyut, unvan durumu, araç tipi ve şanzıman türü bulunur. Buna ek olarak, bazı otomobil alıcıları, Craigslist’teki bazı satıcıların sattıkları araç karşılığında Bitcoin gibi kripto para birimlerini kabul etmeleriyle ilgilenebilir. Ayrıca, bulmaya çalıştığınız bir arabanın belirli özellikleri için e-posta uyarıları da oluşturabilirsiniz.

Craigslist’e git

ABD İkinci El Araba Sitesi Cars.com

Bugün, Cars.com, hemen hemen her arabayı kapsayan binlerce listeyle en önemli otomotiv arama motorlarından biridir. Ayrıca, satılık kullanılmış arabaların değerini mevcut piyasa eğilimlerine göre derecelendiren bir araç da vardır. Cars.com daha az özel satıcısı vardır, ancak bölgenizdeki bayileri aramak ve benzer araçların fiyatlarını karşılaştırmak için harika bir yoldur.

Cars.com ayrıca, aramanızı aradığınız özelliklere ve özelliklere göre daraltmak ve istemediklerinizi dışarıda bırakmak için kapsamlı sıralama seçeneklerine sahiptir. Tüketici incelemelerine ek olarak, site editör kadrosu tarafından yazılan uzman incelemelerinden oluşan kapsamlı bir arşiv oluşturmuştur.

Cars.com’a git

ABD İkinci El Araba Sitesi eBay.com

eBay Motors artık sadece nadir araçlar için bir açık artırma sitesi değil. Bayilikler ve özel satıcılar, sınıflandırılmış stil listelerini kullanarak incelemek için binlerce kullanılmış ve yeni arabayı listeler. İster özel bir gösteri arabası ister bu benzersiz gövde stiline sahip geç model bir Chevrolet için alışveriş yapıyor olun, eBay muhtemelen bu araçların her birinden en az birine sahiptir. EBay motorlarındaki diğer harika aramalar arasında “Replika / Kit Make” bölümünün yanı sıra “Racecar (Not Street Legal)” kategorisi bulunmaktadır. eBay, akla gelebilecek hemen hemen her şeyi bulmak için en iyi araba sitelerinden biridir.

EBay arama motoru ayrıntılı arama kriterleri sağlar: marka, model, fiyatlandırma, konum ve teslimat seçenekleri. eBay ayrıca, fiyatların eBay’de satılan diğer araçlarla karşılaştırıldığında nasıl olduğunu gösteren bir piyasa fiyat analizi de sunmaktadır. Ek olarak, eBay artık tüketicilerin satın alma kararlarına yardımcı olan satıcı derecelendirmeleri sunuyor.

eBay.com’a git

ABD İkinci El Araba Sitesi Carmax.com

Carmax, birçoğu internet ünlüsü Carmax garantisi ile sunulan yüksek kaliteli sertifikalı ikinci el kullanılmış otomobillerde uzmanlaşmıştır. Bu web sitesi, pazarlık etmeme politikası nedeniyle katil bir anlaşma arayanlar için en iyisi değildir. Yine de, zahmetsiz bir araba alışverişi ve satın alma deneyimi isteyen insanlar için mükemmel bir web sayfasıdır. Anksiyeteye neden olan Craigslist test sürüşü olmadan, çevrimiçi tarama ve satın alma kolaylığı arayanlar için, Carmax iyi bir seçenek olabilir.

Göz atın, satın alın ve araba, ülke çapındaki 225 Carmax konumundan birinde çevrimiçi olarak veya mobil uygulamalarında teslim alınmaya hazır olabilir. CarMax, araç fiyatı, kategori, marka, model yılı, popülerlik ve yaşam tarzı gibi arama kriterleri sunar. CarMax.com, diğer otomotiv siteleri kadar kullanıcı dostu olmasa da, araba satın alma ipuçları ve kullanımı kolay bir araba ödeme hesaplayıcısı sunar. +

Carmax’a git

ABD İkinci El Araba Sitesi Carvana.com

Carvana, satın alma deneyimini daha erişilebilir hale getirmek için bir iş kuran başka bir kullanılmış araba satıcısıdır. Yedi günlük para iade garantisi ile güvenle satın alın ve aracınızı kapınıza teslim ettirin. Buna ek olarak, tüm Carvana araçları kazasız araç geçmişi raporlarına sahiptir ve 150 noktalı bir muayeneden geçer. Aracınızı, onlardan satın almadan bile Carvana’ya satabilirsiniz. Bir formu doldurduktan sonra Carvana, sadece birkaç dakika süren gerçek zamanlı bir satın alma teklifi sunar.

ABD İkinci El Araba En İyi Web Siteleri
ABD İkinci El Araba En İyi Web Siteleri

Tüm zamanların en yüksek seviyelerine yakın kullanılmış araba değerleriyle, aracınızın değerinin ne olduğunu görmek için mükemmel bir zaman olabilir. Carvana aynı zamanda Araba Otomatı’nın mucididir ve araba satışlarını sonsuza dek değiştirir. Şahsen bir araba satın almak istiyorsanız kontrol etmeye değer temiz bir hile.

Carvana’ya git

ABD İkinci El Araba Sitesi Carfax.com

Carfax, kullanılmış arabaların alıcılarına ve satıcılarına sağlanan araç geçmişi bilgilerinin bir kaynağı olarak ortaya çıkmıştır. Kısa sürede araç tarihi raporlarında lider isim haline geldiler. Sonuç olarak, günümüzde çoğu bayi kullanılmış araçlarıyla birlikte bir Carfax raporu sunmaktadır. Sonuç olarak, Carfax Kuzey Amerika’daki en kapsamlı ve kapsamlı araç geçmişi veritabanına sahiptir.

Carfax, talep edilen her kullanılmış araç raporundaki bilgilerini almak için 112.000’den fazla veri kaynağından yararlanır. Bu veri kaynakları arasında otomatik açık artırmalar, itfaiye ve polis departmanları, çarpışma onarım tesisleri, filo yönetimi ve kiralama ajansları ve daha pek çok şey bulunur. Şimdi, Carfax aynı zamanda marka, model ve posta kodu veya gövde tipi ve fiyatı ile araç aramaları sunan çevrimiçi bir kullanılmış araba satıcısıdır. Buna ek olarak, Carfax, tek sahibi, kaza veya hasar olmadan, kişisel kullanım ve servis geçmişi olmayan bir araç bulmak isteyip istemediğinizi seçmenize izin vererek seçeneklerinizi daha da daraltır.

Carfax’a git

ABD İkinci El Araba Sitesi TrueCar.com

TrueCar.com, bir milyon kullanılmış otomobil ve yeni araç için bir otomotiv fiyatlandırma ve bilgi sitesidir. TrueCar, müşterilerin kendi bölgelerindeki diğer kişilerin aradıkları belirli bir araç için ne ödediklerini değerlendirmelerine olanak tanır. TrueCar, müşterilere peşin fiyatlar sunmak için yerel sertifikalı bayilerden yararlanır ve mevcut aracınızın değerini değerlendirmek için bir araç sunar.

TrueCar, aramanızı araç markasına, modeline göre daraltmanıza olanak tanır ve aradığınız aracın yapısını özelleştirmek için teklifler sunar; veya aralarından seçim yapabileceğiniz standart bir trim veya model sunar. Diğer bazı kullanılmış araba web sitelerinin aksine, TrueCar doğrudan araç satmaz, bunun yerine ihtiyaçlarınıza uygun mükemmel aracı bulmanıza yardımcı olur. TrueCar, 250’den fazla şirketin araba satın alma programlarıyla ilişkilidir. Autolist gibi, Truecar da fırsatların mükemmel, harika, adil veya yüksek fiyatlı olup olmadığını gösterir. TrueCar ayrıca araç kredisi ve araç kiralama hesaplayıcıları da sunmaktadır.

TrueCar’a git

ABD İkinci El Araba Sitesi Vroom.com

Vroom.com, tüketicilerin tamamen çevrimiçi olarak araba satın almalarını, satmalarını ve finanse etmelerini sağlayan tam hizmet veren bir e-ticaret deneyimi sunan New York City merkezli bir kullanılmış otomobil perakendecisi. Vroom ayrıca araç türüne göre alışveriş imkanı sunar ve kamyonlar, SUV’lar ve sedanlar sunar. Buna ek olarak, Vroom, onlarla alışveriş yaparken kalite denetimli otomobiller vaat ediyor ve ücretsiz bir CarFax araç geçmişi raporunun yanı sıra ücretsiz bir sınırlı garantiyi de garanti ediyor. Sınırlı garanti, 90 gün veya 6.000 mil boyunca kapsama alanından oluşur. Vroom’un web sitesinde sunulan araçların çoğu hala orijinal üretici garantisi altındadır.

Vroom, tüm pazarlık ve zorlukları atlayan ve sizin için araç satın alma sürecini kolaylaştıran bir araba satın alma süreci sunar. Vroom, aracınızı ev adresinize veya seçtiğiniz yakındaki bir yere göndererek teslim alma ve teslimatı kolaylaştırır. Buna ek olarak, Vroom yedi günlük iade garantisi sunarak araç seçiminizi garanti eder. Aracınızı tutmak isteyip istemediğinizi belirlemek için yedi gün veya 250 mil izin verilir. Seçiminizden memnun kalmazsanız, Vroom aracın envanterine iade edilmesini ayarlayacaktır.

Vroom’a git

ABD İkinci El Araba Sitesi CarGurus.com

CarGurus, şeffaflık yoluyla güven inşa etmeyi amaçlayan bir şirkettir. Bu nedenle, diğer sitelerde bulacağınız aynı arama seçeneklerinin çoğunu web sitelerinde bulacaksınız. Bununla birlikte, normal otomotiv web sayfası arama seçeneklerine ek olarak, belirli bir aracın CarGurus değerlemesini tipik arama kriterlerine göre de bulacaksınız.

ABD İkinci El Araba En İyi Web Siteleri
ABD İkinci El Araba En İyi Web Siteleri

CarGurus tarafından kullanılan algoritma, KBB tarafından kullanılan yöntemlere benzer. CarGurus’un bu tespiti yapmak için kullandığı bilgiler, son satılan araçlardaki araç listelerini ve fiyatlandırma verilerini kullanan bir karşılaştırma aracı içerir. Derecelendirmeler kilometre, trim, araç geçmişi ve diğer birçok faktöre dayanır. CarGurus, mevcut her araba anlaşmasını dürüstçe overpriced, yüksek, adil, iyi veya harika olarak derecelendirir ve araba araştırmasını kolaylaştırır.

CarGurus’a git

ABD İkinci El Araba Sitesi Autolist.com

Otomatik Liste bir toplayıcı olduğundan (Kayak.com gibi), kullanımı kolay Otomatik Liste sitesi birçok farklı kaynaktan milyonlarca araç görüntüler. Kullanıcılar, belirli bir aracın piyasada bulunduğu sürenin uzunluğu ve bu araç için herhangi bir fiyat değişikliği gibi ayrıntıları görüntüleyebilir. Buna ek olarak, Autolist, mevcut en yüksek puan alan kullanılmış araba uygulamalarından birine sahiptir. Otomatik Liste uygulaması hem Android hem de iOS telefonlarla çalışır. Web sitesi gibi, hayalinizdeki arabayı bulmanıza yardımcı olmak için birden fazla çevrimiçi veritabanını kontrol eder.

Uygulama ayrıca yerel listelerde en iyi fırsatları bulmanıza yardımcı olmak için anında fiyat düşüşü uyarılarına ve yüksek çözünürlüklü resimlere sahiptir. Alışveriş yapanlar, Autolist uygulaması aracılığıyla finansman başvurusunda bulunabilir ve borç verenleri bulabilir. Otomatik liste ayrıca aile paylaşımı adı verilen benzersiz bir özellik sunar. Aile paylaşımı sayesinde, altı adede kadar aile üyesi uygulama aracılığıyla gerçek zamanlı olarak bilgi paylaşabilir ve bu da aile kararlarını biraz daha kolaylaştırır. Autolist ayrıca otomotiv incelemeleri, endüstri içgörüleri, eski araç incelemelerinin Rotten Tomatoes tarzı bir toplayıcısı ve araba satın alma sürecinde size rehberlik edecek alıcı kılavuzları sağlar.

Avusturya ikinci el arabalar için Avusturya İkinci El Araba En İyi Web Site Ve Uygulamaları, Hollanda ikinci el arabalar içinse Hollanda İkinci El Araba En İyi Web Site Ve Uygulamaları isimli makalemizden detaylı bilgi alabilirsiniz.

ABD ikinci el araba siteleri neler?

Autotrader.com
Autolist.com
CarGurus.com
Vroom.com

ABD ikinci el araba siteleri güvenilir mi?

Evet güvenilirdir.

ABD ikinci el araba fiyatları nedir?

Chevrolet Spark : 14,395$
Mitsubishi Mirage: 15,565$
Nissan Versa: 15,855$
Hyundai Accent:16,390$
Kia Rio : 17,015$
Kia Soul: 18,610$
Kia Forte: 18,855$
Subaru Impreza:19,720$